Gizlilik ve Koşullar

Siz kullanıcılarımızın kişisel gizlilik haklarınıza korumakla görevliyiz. Web sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında oyun oynayıp eğlenirken sizler için çaba sarf etmeye devam ediyoruz. Sizin kişisel bilgilerinizi koruma yöntemimiz aşağıda tarafımızca belirtilmiştir. Okumanızı tavsiye ederiz.

Log Dosyaları ( Bilgi Kayıt Dosyaları )
Bir çok web sitesi, sayfalarını ziyaret eden kullanıcıların, istatiksel ve kullanıcı akışını takip etme amaçlı kullanmak için log dosyalarını kayıt etmektedir. Bu kayıt dosyalarında siz kullanıcılarımızın; ip adreslerini, internet servis sağlayıcılarını, tarayıcınızın özelliklerini, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınızı belirten bilgileri barındırmaktadır.Bu tutulan Log dosyalarımız kesinlikle istatiksel amaçla kullanılmak üzere tutulmaktadır ve hiçbir firma ile paylaşılmamaktadır. Bu bilgilere tek ulaşımı olan firma google’dir.

Sorun istek ve önerileriniz için yapmanız gereken İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Sizleri her konuda bilgilendirir ve önerilerinizi dikkate alırız. Amacımız siz kullanıcılarımıza Kusursuz hizmet sağlamak. Önerilerinizi bekler ve her türlü konuda sizlere yardımcı olmaya hazırız.